Jdi na obsah Jdi na menu

Novinky

Příspěvky

Upozornění výboru T.J. ohledně výcvikových táborů

12. 3. 2020

Výbor T.J. Sokol Kolín - atletika rozhodl do odvolání vzhledem k nejasné prognóze vývoje situace ohledně nákazy COVID-19, že nebude proplácet žádné zálohové platby na případné plánované výcvikové tábory svých členů. Veškeré uplatnitelné náklady budou proplaceny až v případě uskutečnění tohoto výcvikového tábora po jeho ukončení. 

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Novinky

POKYNY VÝBORU T.J. PRO ČLENY A JEJICH ZÁKONNÉ ZÁSTUPCE V SOUVISLOSTI S DOPORUČENÍM PREMIÉRA ČR OHLEDNĚ CEST DO ITÁLIE

6. 3. 2020

Vzhledem k pátečnímu doporučení premiéra ČR a ministerstva zdravotnictví necestovat do žádné oblasti Itálie a v případě cesty do této země zůstat po dobu 14 dní v domácí karanténě přijal výbor T.J. následující opatření:

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Novinky

Valná hromada naší T.J. je svolána na 20. března

1. 3. 2020

Výbor T.J. Sokol Kolín-atletika svolává letošní valnou hromadu jednoty a současně oddílu atletiky na pátek 20. března od 16.00 hod. do Centra rozvoje podnikání (CEROP) v areálu kolínského zámku. Právo účasti s hlasem rozhodujícím mají všichni členové T.J., kteří dosáhnou ke dni konání valné hromady 18 let. Oficiální pozvánku můžete otevřít ZDE

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Novinky

Přihlášky na příměstské tábory otevřeny!

1. 3. 2020

 

Dnes byly v našem klientském centru otevřeny online přihlášky na letní příměstské tábory.

Více informací naleznete zde: https://www.atletikakolin.cz/clanky/tabor/

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Novinky

Jiří Synek a Matyáš Čudlý jsou bronzoví!

29. 2. 2020

 

Poslední letošní atletický halový šampionát, tentokrát v kategorii žactva, hostila pražská Stromovka. V sobotním programu se představili čtyři zástupci Sokola Kolín - atletika a Jiří Synek a Barbora Štěrbová vybojovali první kolínská finálová umístění. V neděli to ale dvakrát cinklo!

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Novinky

Zuzana Pražáková stříbrná!!!

23. 2. 2020

 

Týden po národním šampionátu dorostu a juniorů proběhlo opět v ostravské hale letošní mistrovství České republiky v kategorii mužů a žen. Původně prošlo náročným sítem výběru devět kolínských atletů, ale nakonec se nepředstavili ani sprinteři Marek Řehák a Jiří Šámal, ani výškařka Denisa Pešová, navíc trojskokan Michal Sebera nezaznamenal v soutěži zdařený pokus, a tak se pozornost kolínských příznivců soustředila jen na trojici atletů v kolínských dresech v sobotním a dvojici v nedělním programu.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Novinky

Příměstské tábory 2020

22. 2. 2020

 

Letos budeme již popáté pořádat příměstské tábory. Přihlášky budou otevřeny od 1.3.2020 v našem klientském centru. Více se dozvíte v sekci TÁBOR

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Novinky

Zprávy z ASCM

21. 2. 2020

V rubrice ASCM byly zveřejněny Výroční zpráva Atletického sportovního centra mládeže Kolín za rok 2019 a Seznam členů ASCM Kolín k 1.1.2020.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Novinky

Nábor do atletické přípravky pro ročník 2015

19. 2. 2020

Od 1. 4. 2020 pro Vás chystáme tréninky atletické přípravky pro ročník narození 2015. Tréninky budou probíhat každé úterý od 15:30 na atletickém stadionu v Kolíně. Přihlášky budou spuštěny od příštího týdne 24.2.2020. Zaregistrovat se můžete přes evidenční systém. 

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Novinky

Dorostenky jsou týmem roku, Štěpán Hampl, Dominik Král a štafeta mužů skončili druzí

18. 2. 2020

 

V pondělí 17. února byly v kolínském divadle slavnostně vyhlášeny výsledky ankety Sportovec města Kolína za rok 2019. Vydařeným večerem provázel olympijský vítěz v desetiboji z Atén 2004 Roman Šebrle a v rámci kulturního programu vystoupila zpěvačka skupiny Jablkoň Marie Puttnerová, taneční skupina Freaks Crew a vynikající rokenrolové vystoupení tanečníků z Kolb Dance Praha.  Fotogalerie Kolínského deníku

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Novinky

Olivová a Vítek zlatí, štafeta stříbrná a Řehák dvakrát bronzový!

15. 2. 2020

 

Třetí únorový víkend patřil halovému gigantu - tedy mistrovství České republiky dorostu a juniorů, které se konalo v Ostravě. V prudce narůstající konkurenci v těchto kategoriích se na start tohoto šampionátu mezi závodníky ze 110 klubů probojovalo celkem 19 atletů z našeho oddílu, ale Eliška Kliková a Tomáš Podnecký nakonec ke svým disciplínám nastoupit nemohli.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Novinky

Zuzana Pražáková zdolala 420 cm

9. 2. 2020

Necelý týden zbývá do halové šampionátu dorostu a juniorů, za čtrnáct dnů se utkají muži a ženy a o týden později ukončí seriál mistrovství republiky žáci. Proto už nezbývá příliš šancí probojovat se mezi startující a vyladit na vrchol halové sezóny.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Novinky

Natálie Olivová je mistryní republiky!

7. 2. 2020

 

V hale Otakara Jandery v pražské Stromovce se v pátek 7. února rozběhl seriál letošních halových mistrovství České republiky a jako první do bojů vstoupili vícebojaři. Kolínská atletika měla na tomto vrcholu halové sezóny trojí zastoupení - žákyni Barboru Štěrbovou, dorostenku Natálii Olivovou a mezi muži Pavla Krejču. Rozhovor s Natálií Olivovou

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Novinky

Mladší žactvo vybojovalo na přeboru kraje sedm medailí

1. 2. 2020

 

V sobotu 1. února proběhl na pražském Strahově letošní halový přebor Středočeského kraje v kategorii mladšího žactva. Kolínským závodnicím a závodníkům se v konkurenci více než 300 mladých atletů z 23 středočeských klubů i přes řadu absencí dařilo mnohem lépe než v minulém roce a vybojovali celkem sedm medailí, na jejichž zisku se nejvíce podíleli svěřenci trenéra Jiřího Robovského.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Novinky

Hlasujte pro Sportovce Kolína 2019

27. 1. 2020

V pondělí 17. února budou v Městském divadle Kolín vyhlášeny výsledky tradiční ankety Sportovec města Kolína 2019. O udělení dvou cen bude rozhodovat i veřejnost, která může hlasovat o nejlepším sportovci uplynulého roku v kategoriích jednotlivci dospělí a jednotlivci mládež na stránkách kolínského městského úřadu. Naše nominované atlety tak můžete podpořit na odkazu https://www.mobilnirozhlas.cz/app/anketa/18AYwa1a.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Novinky

Štěpán Hampl, Jakub Vítek a Anna Radikovská jsou atlety roku!

24. 1. 2020

 

Ve zcela zaplněném Komorním sále v Městském společenském domě Kolín byla ve čtvrtek 23. ledna předána ocenění nejlepším kolínským atletům za uplynulý rok 2019. Ceny se rozdávaly ve třech kategoriích - v kategorii žactva, společné kategorii dorostu a juniorů a v kategorii dospělých - vždy nejlepší desítce v anketě, ve které hlasovali trenéři a činovníci našeho oddílu. Nejlepšími atlety uplynulého roku se mezi žáky stala Anna Radikovská, v mládeži Jakub Vítek a mezi dospělými Štěpán Hampl.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Novinky | Fotografie: Atlet_2019

Výroční zpráva a tabulky 2019

17. 1. 2020

V přiloženém souboru se můžete seznámit s výroční zprávou naší T.J. a našeho oddílu atletiky a tabulkami výkonů za uplynulý rok 2019.  Výroční zpráva a tabulky 2019

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Novinky

Ceny nejlepším našim atletům budou předány 23.1.

13. 1. 2020

 

Výsledky tradiční ankety Atlet Kolína 2019 jsou již známy. Pořadí v nejlepší desítce v kategoriích dospělých, mládeže a žactva určila šestnáctka trenérů a činovníků našeho oddílu. Ceny třiceti nejlepším kolínským atletům budou slavnostně předány ve čtvrtek 23. ledna v 18.30 hod. ve 3. patře Městského společenského domu v Kolíně. Na toto předávání zveme kromě oceněných i jejich příbuzné, trenéry, kamarády z tréninkových skupin a další příznivce kolínské atletiky. 

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Novinky

Natálie Olivová posunula letošní první oddílový rekord

12. 1. 2020

Dorostenka Natálie Olivová starší žákyně Barbora Štěrbová chyběly na krajských přeborech na pražském Strahově. Důvod byl jednoduchý, neboť se rozhodly využít jednu z mála možností kvalifikovat se při otevřeném přeboru Libereckého kraje ve vícebojích na mistrovství České republiky. A v konkurenci téměř pěti desítek dorostenek a osmi desítek (!) žákyň si vedly výborně.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Novinky

Starší žactvo vybojovalo 11 medailí

12. 1. 2020

 

Den po starších kategoriích bojovali na pražském Strahově o tituly přeborníků Středočeského kraje starší žáci a žákyně. Obrovskou a narůstající konkurenci v této kategorii dokládá to, že se přeboru zúčastnilo téměř 400 závodníků z 21 oddílů, zatímco ještě před třemi lety jich bylo téměř o 150 méně pouze ze 14 klubů.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Novinky