Jdi na obsah Jdi na menu

Tábor

Přihlašování na příměstské tábory je otevřeno na atletikakolin.iddm.cz přes naše klientské centrum. V přihlášce do poznámky prosím uvádějte, zda je dítě plavec a vlastní kolo nebo ne. Příklad vyplnění poznámky: plavec / kolo nevlastní Bližší informace níže.

Letos budeme již popáté pořádat příměstské tábory a nově otevíráme hned šest turnusů. V případě velkého zájmu budou otevřeny ještě další dva turnusy souběžně s druhým červencovým táborem 13. - 17.7.2020 a posledním srpnovým 17. - 21.8.2020. Děti čeká týden plný sportu, zábavy a legrace.

Všeobecné informace k táborům ke stažení

final-2020.jpg

Přihlašování bude v letošním roce probíhat online přes naše klientské centrum atletikakolin.iddm.cz. Pokud nejste naším stávajícím členem a nemáte již klientský účet vytvořen, tak je nutné si po otevření stránky nejprve vytvořit nový účet. Aby byl nový účet založen, je nutné registraci potvrdit na Vaší emailové adrese. Jakmile budete mít účet vytvořen, přihlásíte se k němu a v sekci tábory si vyberete Vámi preferovaný turnus a vyplníte přihlášku. Po schválení Vaší přihlášky Vám přijde potvrzovací email. Přihlášku, jejíž součástí je i příkaz k úhradě, si následně stáhnete v klientském účtu, vytisknete, podepíšete a přinesete vedoucímu v první den tábora, případně můžete odevzdat předem na atletickém stadionu v kanceláři Kláry Tučkové.

V přihlášce do poznámky prosím uvádějte, zda je dítě plavec a vlastní kolo nebo ne. Příklad vyplnění poznámky: plavec / kolo nevlastní.

V případě, že se nebudete moci zúčastnit celého příměstské tábora, ale budete se chtít zúčastnit pouze některých dnů, tak se přihlaste do vybraného termínu a zároveň informujte Kláru Tučkovou na emailu klara.tuckova@email.cz, které dny budete absolvovat. Pokyn k platbě Vám bude na základě těchto informací upraven. Cena za jednotlivý den je 500,- Kč.

Případné dotazy Vám rád zodpoví vedoucí táborů Mgr. Onřej Pařík, Ph.D.. Tel: 724596607, email: ondrej.parik@seznam.cz