Jdi na obsah Jdi na menu

Termínovka

 

Termínovka ČAS

logo_new.jpg

 

Termín od Termín do Název akce Místo Pořadatel
08.01.2022 15.01.2022 KP jednotlivců staršího žactva Praha - Strahov Kladno+Slaný
09.01.2022 09.01.2022 KP jednotlivců dorostenci, dorostenky, junioři, juniorky, muži a ženy v hale Praha - Stromovka Morávek
22.01.2022 22.01.2022 KP jednotlivců mladšího žactva Praha - Strahov Beroun+Roztoky
12.02.2022   Halové závody Strahov Morávek
11.02.2022 13.02.2022 MČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň v halových vícebojích Praha  
13.02.2022 13.02.2022 MČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň v chůzi v hale Praha  
19.02.2022 20.02.2022 MČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek       v hale Ostrava  
26.02.2022 27.02.2022 MČR žáků a žákyň v hale Praha  
05.03.2022 06.03.2022 MČR mužů a žen v hale Ostrava  
24.03.2022 čtvrtek Oddílové závody v přespolním běhu Kolín Jakoubek
26.03.2022 26.03.2022 MČR v přespolním běhu dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků                a mladších žákyň Slavkov   
05.04.2022 úterý Atletický čtyřboj- okresní kolo kat. III+IV. Kolín Morávek, Jakoubek, Šlezová
13.04.2022 start 18h Okresní přebor 3 km Kolín Miler
13.04.2022 středa Atletický trojboj - okresní kolo kat. II. 4.-5.tř. Kolín Morávek, Jakoubek, Šlezová
26.04.2022 úterý Štafetový pohár - okresní kolo II. Kat. Kolín Morávek
22.04.2022 22.04.2022 1.kolo KP družstev mladšího žactva A-Kladno,B-Benešov,C-Stará Boleslav A-Kladno,B-Benešov,C-Stará Boleslav
24.04.2022 24.04.2022 1.kolo KP družstev mužů a žen Roztoky Roztoky
24.04.2022 start 10h KVOK půlmaratón Kolín Miler
29.04.2022 29.04.2022 1.kolo KP družstev staršího žactva A-Kladno, B-Vlašim A-Kladno, B-Vlašim
30.04.2022 30.04.2022 1.kolo KP družstev mládeže Kladno Kladno
01.05.2022 01.05.2022 MČR v maratonu mužů a žen Praha  
01.05.2022 neděle Polabské závody Kolín Tuček
06.05.2022 06.05.2022 KP jednotlivců mladšího žactva Kutná Hora Kutná Hora
07.05.2022 sobota KP jednotlivců dorostenci, dorostenky, junioři, juniorky, muži a ženy na dráze Kolín Kolín
08.05.2022 08.05.2022 KP jednotlivců staršího žactva Kladno Kladno
11.05.2022 středa Pohár rozhlasu - okresní kolo III.kat. 6.-7.tř.,  IV.kat. 8.-9.tř. Kolín Morávek, Jakoubek, Šlezová
13.05.2022 13.05.2022 1.kolo KP družstev přípravek A-Kladno, B-Benešov C-Čelákovice A-Kladno, B-Benešov C-Čelákovice
14.05.2022 14.05.2022 1. kolo extraliga, I. a II. liga  tbd  
14.05.2022 sobota Župní přebor v atletice ČOS ČOS Těšitel Kolín
20.05.2022 20.05.2022 KP jednotlivců mladšího žactva ve vícebojích A-Slaný, B- Čáslav, C-Stará Boleslav A-Slaný, B- Čáslav, C-Stará Boleslav
21.05.2022 22.05.2022 KP jednotlivců starší žactvo - dospělí ve vícebojích Benešov Vlašim
21.05.2022 sobota Youth Athletics - Sokol Grand Prix Kolín Morávek
25.05.2022 středa Krajské finále Pohár rozhlasu III+IV. Kat. Kolín Morávek
27.05.2022 27.05.2022 2.kolo KP družstev staršího žactva A-Beroun, B-Kolín Holub Dominik
28.05.2022 28.05.2022 Hasiči Kolín Hasiči
29.05.2022 29.05.2022 2. kolo I. a II. liga Liberec  
29.05.2022 29.05.2022 2.kolo KP družstev mužů a žen Roztoky Roztoky
31.05.2022 31.05.2022 Zlatý mítink WACT - Zlatá tretra Ostrava Ostrava  
03.06.2022 03.06.2022 2.kolo KP družstev přípravek A-Slaný, C-Nehvizdy A-Slaný,  C-Nehvizdy
03.06.2022 05.06.2022 MČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích Praha  
04.06.2022 sobota 2.kolo mládeže Kolín Morávek
05.06.2022 05.06.2022 2.kolo KP přípravek B-Nymburk B-Nymburk
06.06.2022 pondělí Kolínské sportovní dny ZŠ Kolín Morávek
06.06.2022 06.06.2022 Mítink WACT Bronze - Memoriál Josefa Odložila Praha  
08.06.2022 08.06.2022 Finále Poháru rozhlasu  tbd  
10.06.2022 10.06.2022 3.kolo KP družstev přípravek A-Beroun, B-Kutná Hora, C-Stará Boleslav A-Beroun, B-Kutná Hora, C-Stará Boleslav
11.06.2022 sobota 2. kolo extraliga, 3. kolo I. a II. liga Kolín Tuček???
12.06.2022 neděle 2.kolo KP družstev mladšího žactva A-Slaný, B-Kolín, C- Stará Boleslav Holub Dominik
14.06.2022 14.06.2022 Mítink WACT Bronze - Kladno hází  Kladno  
17.06.2022 17.06.2022 3.kolo KP družstev staršího žactva A-Slaný(bez kladivo), B-Stará Boleslav A-Slaný(bez kladivo), B-Stará Boleslav
18.06.2022 19.06.2022 MČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek     na dráze Ostrava  
24.06.2022 24.06.2022 3.kolo KP družstev mladšího žactva A-Beroun,B-Kutná Hora, C- Stará Boleslav A-Beroun,B-Kutná Hora, C- Stará Boleslav
25.06.2022 26.06.2022 MČR mužů a žen na dráze Hodonín  
25.06.2022 start 10h běh Nová Ves 9,4 km   Miler
26.06.2022 26.06.2022 3.kolo KP družstev mužů a žen Kolín ????
28.06.2022 30.06.2022 Olympiáda dětí a mládeže Olomouc  
02.07.2022 start 18h 1 km dráha Kolín Miler
04.07.2022 07.07.2022 MISTROVSTVÍ EVROPY DOROSTENCŮ Jeruzalém  
15.07.2022 24.07.2022 MISTROVSTVÍ SVĚTA Oregon   
24.07.2022 30.07.2022 EVROPSKÝ OLYMPIJSKÝ FESTIVAL MLÁDEŽE Banská Bystrica  
02.08.2022 07.08.2022 MISTROVSTVÍ SVĚTA JUNIORŮ Cali  
13.08.2022 start 18h 5 km dráha Kolín Miler
13.08.2022   Vrhačský pětiboj Kolín Sklenář
15.08.2022 21.08.2022 MISTROVSTVÍ EVROPY Mnichov  
18.08.2022 čtvrtek Vrhačský čtvrtek Kolín Sklenář
20.08.2022 20.08.2022 4. kolo I. a II. liga tbd  
23.8. úterý  International Visegrad Match U20 Kolín Morávek
26.08.2022 26.08.2022 4.kolo KP družstev staršího žactva A-Kladno, B-Čáslav A-Kladno, B-Čáslav
27.08.2022 28.08.2022 MČR mužů a žen do 22 let na dráze Brno  
28.08.2022 start 10h Kolínská 10 Kolín Miler
31.08.2022 dopoledne Přebor ČOS v 5boji mladšího žactva Kolín Holub Dominik
31.08.2022 odpoledne Velká cena Kolína Kolín Tuček
01.09.2022 čtvrtek Vrhačský čtvrtek Kolín Sklenář
02.09.2022 02.09.2022 4.kolo KP družstev mladšího žactva A-Roztoky, B-Vlašim, C-Stará Boleslav A-Roztoky, B-Vlašim, C-Stará Boleslav
03.09.2022 03.09.2022 3.kolo KP družstev mládeže Beroun Beroun
03.09.2022 03.09.2022 baráže o extraligu a I. ligu tbd  
04.09.2022 neděle Finále A KP družstev staršího žactva Kolín Holub Dominik
04.09.2022 04.09.2022 MČR družstev mužů a žen  tbd  
09.09.2022 09.09.2022 4.kolo KP družstev přípravek A-Roztoky, Bčeský Brod, C- Nehvizdy A-Roztoky, Bčeský Brod, C- Nehvizdy
10.09.2022 10.09.2022 M Čech družstev mládeže, MMS družstev mládeže tbd  
10.-11.9.2022   Finále B mladšího žactva a staršího žactva    
11.09.2022   Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek Kolín Morávek
11.09.2022 11.09.2022 4.kolo mužů a žen Roztoky  
17.09.2022 18.09.2022 MČR žáků a žákyň na dráze tbd  
24.09.2022 24.09.2022 MČR družstev dorostu a juniorů tbd  
24.09.2022 24.09.2022 Finále A KP družstev mladšího žactva Kutná Hora Kutná Hora
25.09.2022 25.09.2022 Finále KP družstev přípravek Beroun Beroun
25.09.2022 25.09.2022 MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek Běchovice Praha  
28.09.2022 28.09.2022 Baráž o II. ligu tbd  
01.10.2022 01.10.2022 MČR družstev starších žáků a starších žákyň tbd  
09.10.2022 start 10:30h Drozdův lesní běh 4,2 km Kolín Miler
28.10.2022   Vrhačský pětiboj Kolín Sklenář
26.11.2022 26.11.2022 MČR v přespolním běhu mužů, žen, juniorů                a juniorek Rumburk  
03.12.2022 03.12.2022 KP družstev mládeže v hale Praha-Strahov ???
11.12.2022 11.12.2022 MISTROVSTVÍ EVROPY V PŘESPOLNÍM BĚHU Turín  
31.12.2022 start 10:30h Silvestrovský běh 3 km Kolín Miler