Jdi na obsah Jdi na menu

Novinky

Příspěvky

Zprávy z ASCM

21. 2. 2020

V rubrice ASCM byly zveřejněny Výroční zpráva Atletického sportovního centra mládeže Kolín za rok 2019 a Seznam členů ASCM Kolín k 1.1.2020.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Novinky

Nábor do atletické přípravky pro ročník 2015

19. 2. 2020

Od 1. 4. 2020 pro Vás chystáme tréninky atletické přípravky pro ročník narození 2015. Tréninky budou probíhat každé úterý od 15:30 na atletickém stadionu v Kolíně. Přihlášky budou spuštěny od příštího týdne 24.2.2020. Zaregistrovat se můžete přes evidenční systém. 

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Novinky

Dorostenky jsou týmem roku, Štěpán Hampl, Dominik Král a štafeta mužů skončili druzí

18. 2. 2020

 

V pondělí 17. února byly v kolínském divadle slavnostně vyhlášeny výsledky ankety Sportovec města Kolína za rok 2019. Vydařeným večerem provázel olympijský vítěz v desetiboji z Atén 2004 Roman Šebrle a v rámci kulturního programu vystoupila zpěvačka skupiny Jablkoň Marie Puttnerová, taneční skupina Freaks Crew a vynikající rokenrolové vystoupení tanečníků z Kolb Dance Praha.  Fotogalerie Kolínského deníku

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Novinky

Olivová a Vítek zlatí, štafeta stříbrná a Řehák dvakrát bronzový!

15. 2. 2020

 

Třetí únorový víkend patřil halovému gigantu - tedy mistrovství České republiky dorostu a juniorů, které se konalo v Ostravě. V prudce narůstající konkurenci v těchto kategoriích se na start tohoto šampionátu mezi závodníky ze 110 klubů probojovalo celkem 19 atletů z našeho oddílu, ale Eliška Kliková a Tomáš Podnecký nakonec ke svým disciplínám nastoupit nemohli.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Novinky

Zuzana Pražáková zdolala 420 cm

9. 2. 2020

Necelý týden zbývá do halové šampionátu dorostu a juniorů, za čtrnáct dnů se utkají muži a ženy a o týden později ukončí seriál mistrovství republiky žáci. Proto už nezbývá příliš šancí probojovat se mezi startující a vyladit na vrchol halové sezóny.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Novinky

Natálie Olivová je mistryní republiky!

7. 2. 2020

 

V hale Otakara Jandery v pražské Stromovce se v pátek 7. února rozběhl seriál letošních halových mistrovství České republiky a jako první do bojů vstoupili vícebojaři. Kolínská atletika měla na tomto vrcholu halové sezóny trojí zastoupení - žákyni Barboru Štěrbovou, dorostenku Natálii Olivovou a mezi muži Pavla Krejču. Rozhovor s Natálií Olivovou

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Novinky

Mladší žactvo vybojovalo na přeboru kraje sedm medailí

1. 2. 2020

 

V sobotu 1. února proběhl na pražském Strahově letošní halový přebor Středočeského kraje v kategorii mladšího žactva. Kolínským závodnicím a závodníkům se v konkurenci více než 300 mladých atletů z 23 středočeských klubů i přes řadu absencí dařilo mnohem lépe než v minulém roce a vybojovali celkem sedm medailí, na jejichž zisku se nejvíce podíleli svěřenci trenéra Jiřího Robovského.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Novinky

Hlasujte pro Sportovce Kolína 2019

27. 1. 2020

V pondělí 17. února budou v Městském divadle Kolín vyhlášeny výsledky tradiční ankety Sportovec města Kolína 2019. O udělení dvou cen bude rozhodovat i veřejnost, která může hlasovat o nejlepším sportovci uplynulého roku v kategoriích jednotlivci dospělí a jednotlivci mládež na stránkách kolínského městského úřadu. Naše nominované atlety tak můžete podpořit na odkazu https://www.mobilnirozhlas.cz/app/anketa/18AYwa1a.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Novinky

Štěpán Hampl, Jakub Vítek a Anna Radikovská jsou atlety roku!

24. 1. 2020

 

Ve zcela zaplněném Komorním sále v Městském společenském domě Kolín byla ve čtvrtek 23. ledna předána ocenění nejlepším kolínským atletům za uplynulý rok 2019. Ceny se rozdávaly ve třech kategoriích - v kategorii žactva, společné kategorii dorostu a juniorů a v kategorii dospělých - vždy nejlepší desítce v anketě, ve které hlasovali trenéři a činovníci našeho oddílu. Nejlepšími atlety uplynulého roku se mezi žáky stala Anna Radikovská, v mládeži Jakub Vítek a mezi dospělými Štěpán Hampl.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Novinky | Fotografie: Atlet_2019

Výroční zpráva a tabulky 2019

17. 1. 2020

V přiloženém souboru se můžete seznámit s výroční zprávou naší T.J. a našeho oddílu atletiky a tabulkami výkonů za uplynulý rok 2019.  Výroční zpráva a tabulky 2019

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Novinky

Ceny nejlepším našim atletům budou předány 23.1.

13. 1. 2020

 

Výsledky tradiční ankety Atlet Kolína 2019 jsou již známy. Pořadí v nejlepší desítce v kategoriích dospělých, mládeže a žactva určila šestnáctka trenérů a činovníků našeho oddílu. Ceny třiceti nejlepším kolínským atletům budou slavnostně předány ve čtvrtek 23. ledna v 18.30 hod. ve 3. patře Městského společenského domu v Kolíně. Na toto předávání zveme kromě oceněných i jejich příbuzné, trenéry, kamarády z tréninkových skupin a další příznivce kolínské atletiky. 

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Novinky

Natálie Olivová posunula letošní první oddílový rekord

12. 1. 2020

Dorostenka Natálie Olivová starší žákyně Barbora Štěrbová chyběly na krajských přeborech na pražském Strahově. Důvod byl jednoduchý, neboť se rozhodly využít jednu z mála možností kvalifikovat se při otevřeném přeboru Libereckého kraje ve vícebojích na mistrovství České republiky. A v konkurenci téměř pěti desítek dorostenek a osmi desítek (!) žákyň si vedly výborně.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Novinky

Starší žactvo vybojovalo 11 medailí

12. 1. 2020

 

Den po starších kategoriích bojovali na pražském Strahově o tituly přeborníků Středočeského kraje starší žáci a žákyně. Obrovskou a narůstající konkurenci v této kategorii dokládá to, že se přeboru zúčastnilo téměř 400 závodníků z 21 oddílů, zatímco ještě před třemi lety jich bylo téměř o 150 méně pouze ze 14 klubů.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Novinky

Dospělí, junioři a dorost absolvovali přebor kraje

11. 1. 2020

Tradičně už v brzkém lednovém termínu proběhly na pražském Strahově letošní halové přebory Středočeského kraje v kategoriích dospělých, juniorů a dorostu. Kolínským barvám se při absenci celé řady špiček (Dalecký, Kozárek, Krejča, Vítek, Pazdera, Šafránková, Olivová N., Hrušková, Puczek) a po přestupu úspěšných sprinterů Štěpána Hampla a Stanislava Jíry do PSK Olymp Praha zdaleka nedařilo tak, jako před rokem a ziskem 28 umístění na stupních vítězů zaostali za loňskou bilancí o 8 medailí.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Novinky

Na Silvestrovském házení se blýskl Martin Buryan

1. 1. 2020

Úplně posledním závodem uplynulé sezóny na kolínském stadiónu bylo Silvestrovské házení - závod kladivářů všech věkových kategorií. Počasí závodu přálo, neboť teplota se v poslední den roku držela na přijatelných pěti stupních. Nejlepším výkonem se blýskl v kategorii juniorů Martin Buryan.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Novinky

Jubilejní Silvestrovský běh vyhrál Milan Janoušek

31. 12. 2019

 

Na start jubilejního 60. ročníku Silvestrovského běhu se před stadiónem Mirka Tučka v Borkách postavil rekordní počet 325 běžců a běžkyň. Na trati dlouhé 3000 metrů, vedoucí lesoparkem Borky a končící na atletickém stadiónu, byl jasně nejrychlejší domácí běžec Milan Janoušek, který tak potvrdil pozici nejlepšího současného kolínského vytrvalce.  

Výsledky

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Novinky

Krásné Vánoce a úspěšný nový rok

21. 12. 2019

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Novinky

Přijďte se na silvestra proběhnout

20. 12. 2019

Už 60. ročník populárního Silvestrovského běhu připravili kolínští atleti na úterý 31. prosince. Start závodu před atletickým stadiónem Mirka Tučka v kolínských Borkách je tradičně v 10.30 hodin, dobíhat se pak bude po absolvování trati dlouhé 3000 metrů, vedoucí lesoparkem Borky, na stadión.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Novinky

Kolínští žáci přispěli k triumfu Středočechů

14. 12. 2019

V sobotu 14. prosince se v hale Otakara Jandery v pražské Stromovce konalo mezikrajové utkání družstev staršího žactva. V reprezentaci Středočeského kraje, která nakonec triumfovala v tomto klání výběrů 13 krajů, se objevilo sedm chlapců a dívek Sokola Kolín-atletika.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Novinky

Proběhl seminář trenérů a zaměstnanců T.J.

13. 12. 2019

Ve čtvrtek 12. prosince proběhl seminář trenérů a zaměstnanců T.J. Sokol Kolín-atletika. V úvodu semináře konstatoval předseda oddílu Jiří Tuček nízkou účast na semináři (cca 40%) i přesto, že jde o jediný společný seminář zaměstnanců T.J. za rok a pokračoval stručným hodnocením hlavních sportovních výsledků jednotlivců a družstev v uplynulé sezóně.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Novinky