V pátek 22 září proběhlo na atletickém stadiónu Mirka Tučka v kolínských Borkách letošní okresní kolo Středoškolského atletického poháru. Vítězi se stali chlapci ze SOŠ stavební Kolín a děvčata z obchodní akademie. Kromě těchto družstev si postup do krajského finále, které proběhne v Kolíně 3. října, postoupili díky vysokému bodovému součtu i chlapci z kolínského gymnázia.
