Jdi na obsah Jdi na menu

Tábor

Letos budeme již pošesté pořádat příměstské tábory. Děti čeká týden plný sportu, zábavy a legrace. V případě, že by se příměstské tábory nemohly uskutečnit z důvodu vládních opatření, budeme platby za tábor vracet. Konec splatnosti je až 14 dní před začátkem příměstského tábora. Doporučujeme tedy s platbou zatím počkat. Samotným přihlášením budete mít místo rezervované.

Online přihlašování na příměstské tábory bude otevřeno od 1.3.2021 od 8:00 na atletikakolin.iddm.cz přes naše klientské centrum. V přihlášce do poznámky prosím uvádějte, zda je dítě plavec a vlastní kolo nebo ne. Příklad vyplnění poznámky: plavec / kolo nevlastní Bližší informace níže.

tabory-2021.jpg

Přihlašování bude probíhat online od 1.3.2021 od 8:00 přes naše klientské centrum atletikakolin.iddm.cz. Pokud nejste naším stávajícím členem a nemáte již klientský účet vytvořen, tak je nutné si po otevření stránky nejprve vytvořit nový účet. Aby byl nový účet založen, je nutné registraci potvrdit na Vaší emailové adrese. Jakmile budete mít účet vytvořen, přihlásíte se k němu a v sekci tábory si vyberete Vámi preferovaný turnus a vyplníte přihlášku. Po schválení Vaší přihlášky Vám přijde potvrzovací email. Přihlášku, jejíž součástí je i příkaz k úhradě, si následně stáhnete v klientském účtu, vytisknete, podepíšete a přinesete vedoucímu v první den tábora, případně můžete odevzdat předem na atletickém stadionu v kanceláři Kláry Tučkové.

V přihlášce do poznámky prosím uvádějte, zda je dítě plavec a vlastní kolo nebo ne. Příklad vyplnění poznámky: plavec / kolo nevlastní.

V případě, že se nebudete moci zúčastnit celého příměstské tábora, ale budete se chtít zúčastnit pouze některých dnů, tak se přihlaste do vybraného termínu a zároveň informujte Kláru Tučkovou na emailu klara.tuckova@email.cz, které dny budete absolvovat. Pokyn k platbě Vám bude na základě těchto informací upraven. Cena za jednotlivý den je 600,- Kč.

Případné dotazy Vám rád zodpoví vedoucí táborů Mgr. Ondřej Pařík, Ph.D.. Tel: 724596607, email: ondrej.parik@seznam.cz