Jdi na obsah Jdi na menu

Pět mládežnických týmů aspiruje na postup!

6. 6. 2021

Vzhledem k protiepidemickým opatřením se letošní 1. kolo přeboru Středočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek uskutečnilo oproti běžným zvyklostem odděleně. Dívčí kategorie se utkaly ve Staré Boleslavi a chlapecké v Kolíně. Kolínské týmy si vedly výborně a na postup do mistrovství Čech aspiruje hned pět kolínských týmů!

Nejvíce se dařilo oběma juniorským družstvům, která první kolo vyhrála. Dorostenky pak skončily na druhém místě, které je po konci soutěže rovněž postupové, a v kategorii dorostenců, v níž jako v jediné postupují tři týmy, obsadilo kolínské "áčko" druhé a "béčko" třetí místo.

Výsledek 1. kola:

Juniorky: 1. Sokol Kolín-atletika 302,5, 2. A.C. TEPO Kladno 176,5, 3. Atletika Líbeznice 56, 4. Lokomotiva Beroun 41, 5. Sokol Roztoky u Prahy 12

Junioři:

1. Sokol Kolín-atletika 230, 2. A.C. TEPO Kladno 195, 3.. Atletika Stará Boleslav 52, 4. Slavoj Český Brod 51, 5.. Atletika Líbeznice 40, 6. Sokol Roztoky u Prahy 28

Dorostenky: 1. A.C. TEPO Kladno 289,5, 2. Sokol Kolín-atletika 171, 3. Lokomotiva Beroun 91, 4. Atletika Stará Boleslav 87, 5. Spartak Vlašim 82, 6. Atletika Benešov 34, 7. AC Čáslav 23, 8. AO Střela Žebrák 19, 9. A.C. TEPO Kladno B 4

Dorostenci:

1. A. C. TEPO Kladno 265,5, 2. Sokol Kolín-atletika 207,5, 3. Sokol Kolín-atletika B 80, 4. AO Střela Žebrák 72, 5. Lokomotiva Beroun 62,5, 6. Atletika Stará Boleslav 48, 7. Atletika Benešov 18,5, 8. SK Sporting Příbram 7, 9. SKP Olympia Kutná Hora 6
 
Z nejlepších výkonů kolínských závodníků:
 
1. místa: Šafránková (J) 100 m 12,58, Šlehubrová (J) 200 m 25,69, Malina (D) 800 m 2:02,39, Havlíčková (J) 3000 m 11:43,62, Svoboda R. (J) 3000 m 10:50,12, Konvalina (J) 110 m př. 16,06, Novotná (J) 100 m př. a 400 m př. 15,31 a 65,99, Štěrbová (D) 100 m př. 15,69, Svoboda J. (D) 110 m př. 15,26, Kratochvíl (D) 300 m př. 40,14, Přibylová (J) dálka 525, Douděra (D) dálka 622, Rothanzlová (J) trojskok 11,19, Douděra (D) trojskok 13,17, Holcová (J) koule 11,43 a disk 32,46, Trnka (D) kladivo 59,73, Vrbová (J) oštěp 38,98, Šlehubrová, Novotná, Rothanzlová, Šafránková (J) 4x100 m 49,80, Brát, Konvalina, Severa, Soukal (J) 4x100 m 45,19, Svoboda, Vinduška, Novák, Kratochvíl (D) 4x100 m 44,18
 
2. místa: Soukal (J) 100 m a 200 m 11,08 a 22,26, Šlehubrová (J) 100 m 12,66, Pesslová (D) 100 m 13,25, Synek (D) 100 m 11,18, Šafránková (J) 200 m 26,12, Blažek (D) 200 m 24,00, Perner (J) 800 m 2:02,16, Bartoš (J) 1500 m 6:11,84, Pavlík (D) 1500 m 4:19,21, Dubják (J) 3000 m 11:08,83, Málek (D) 3000 m 10:54,05, Brát (J) 110 m př. 16,09, Vejdělková (J) 100 m př. 17,56, Čudlý (D) 110 m př. 15,28, Koudelková (J) 400 m př. 67,33, Rothanzlová (J) dálka a výška 511 a 150, Hála (D) dálka 565, Šámal (J) výška 165, Hroudová Vik. (D) trojskok 10,73, Trnka (D) trojskok 12,46, Malá (J) koule 9,83, Vrbová (J) disk 30,66, Malá (J) kladivo 39,83, Bartůšková (J) oštěp 36,65, Konvalina (J) 38,50, Mrázek, Rothanzl, Stehno, Perner (J) 4x100 m 47,79
 
3. místa: Koudelková (J) 100 m 13,12, Mrázek (J) 100 m 11,59, Kratochvíl (D) 100 m 11,30, Stehno (J) 400 m 51,28, Šátek (D) 400 m 54,92, Šámal (J) 800 m 2:16,62, Jonáková (D) 800 m 2:22,85, Štěrbová (D) 300 m př. 47,89, Svoboda J. (D) 300 m př. 41,53, Bartoš (J) 400 m př. 84,70, Hroudová Ven. (D) trojskok 10,58, Malá (J) disk 29,54, Teplý (J) disk, kladivo a oštěp 37,47, 38,04 a 37,66, Holcová (J) kladivo 37,46, Přibylová (J) oštěp 36,00, Chyba (D) oštěp 39,79, Hořejš, Pernica, Peroutka, Novák (D) 4x100 m 48,18