Natálie Olivová se stala Sokolem roku, Lukáš Soukal druhý!

Česká obec sokolská vyhlásila v úterý 19. dubna vítěze tradiční ankety „Sokol roku“. V hlavní kategorii se jím stal majitel bronzové medaile z OH v Tokiu šermíř Alexander Choupenitch, a v kategorii sportovců 19-23 let se vítězkou stala finišmanka zlaté české štafety z atletického mistrovství Evropy Barbora Malíková. Skvělého úspěchu dosáhli v kategorii do 18 let dva naši atleti Natálie Olivová a Lukáš Soukal.

Natálie Olivová , účastnice mistrovství Evropy juniorů v Tallinu a mistryně České republiky v sedmiboji, získala hlavní cenu a stala se Sokolem roku. Lukáš Soukal, člen české štafety, která na stejném šampionátu získala šesté místo, se v hlasování odborníků umístil hned za Natálií na druhé příčce.

Oběma členům našeho oddílu gratulujeme a děkujeme za skvělou reprezentaci kolínské atletiky!!!