Jdi na obsah Jdi na menu

64. ročník KVOKu vyhrál Jiří Miler

V neděli 24. dubna uspořádali kolínští běžci mimo dráhu na čele s ředitelem závodu Václavem Milerem už. 64. ročník obrátkového půlmaratónu Kolín - Velký Osek - Kolín - memoriálu Jindřicha Stránského. Kromě hlavního závodu a dětského běhu se poprvé konal také závod na pět kilometrů.

Boj o vítězství v hlavním závodu se odehrával mezi mladoboleslavským Jiřím Milerem a skutečským Jaromírem Hradeckým. V závěru měl více sil několikanásobný vítěz všech kolínských tradičních běhů Jiří Miler, který vyhrál v čase 1:12:24 hod. o osm sekund před Jaromírem Hradeckým. Na třetí příčce závod dokončil čáslavský Zbyněk Kudrna, který se tak stal časem 1:14:51 hod. přeborníkem Středočeského kraje před kolínskými běžci Petrem Harnošem (1:15:49) a Lubošem Herelem (1:20:34).

Vítězkou mezi ženami se stala Gabriela Veigertová z Poko Running Teamu, která v čase 1:19:10 hod. doběhla na celkovém 5. místě! Druhou příčku obsadila kolínská Iva Kroužilová (1:33:12) a třetí doběhla kutnohorská Lada Trnková (1:56:20).