Jdi na obsah Jdi na menu

Termínovka

 

Termínovka ČAS

logo_new.jpg

 

Kolínské závody 2017
Datum Závod Ředitel závodu Propozice Výsledky
21.1. Oddílové závody mladší žactvo - Veletov   ►►► ►►►
31.1. Středoškolský výškařský pohár Antonín Morávek    
4.2. Přípravkové závody - Veletov Lenka Šedinová   ►►►
5.2. KP Středočeského kraje - starší žactvo - Praha - Strahov Vlasta Šlezová   ►►►
15.2. Týnecká laťka ZŠ Antonín Morávek   ►►►
19.3. Přebor přípravek v přespolním běhu Lenka Šedinová ►►► ►►►
5.4. Okresní přebor v přespolním běhu (3km) Václav Miler    
15.4. Vrhačský pětiboj Petr Sklenář ►►► ►►►
20.4. Vrhačský čtvrtek Petr Sklenář ►►► ►►►
25.4. Okresní kolo ve Štafetovém poháru ZŠ Antonín Morávek    
  Zahajovací závody žactva Šlezová ►►► ►►►
27.4. Vrhačský čtvrtek Petr Sklenář ►►► ►►►
30.4. Kolín - Velký Osek - Kolín (21,1 km) Václav Miler ►►► ►►►
1.5. Polabské závody Jiří Tuček ►►► ►►►
3.5. Pohár rozhlasu ZŠ (III. kat.) - okresní kolo Květoslav Pařík   ►►►
7.5. Finále Polabské výškařské tour Antonín Morávek   ►►►
8.5. Youth Athletics - Sokol Gand Prix (st. žactvo, dorost) Antonín Morávek ►►► ►►►
9.5. Sportovní den Praktické školy 8-13 hod      
10.5. Pohár rozhlasu ZŠ (IV. kat.) - okresní kolo Květoslav Pařík   ►►►
14.5. KP Středočeského kraje v pětiboji ml. žactva Vlasta Šlezová   ►►►
16.5. sportovní den Praktické školy 8-13 hod      
18.5. Vrhačský čtvrtek Petr Sklenář ►►► ►►►
24.5. Pohár rozhlasu (III.,VI. kat.) - krajské kolo "východ" Antonín Morávek   ►►►
1.6. Vrhačský čtvrtek Petr Slenář ►►► ►►►
2.6. 2. kolo KP mladšího žactva Lenka Šedinová ►►► ►►►
5.6. Kolínské sportovní dny ZŠ (atletika 4.-9. tř.) Antonín Morávek   ►►►
14.6. Okresní kolo v Atletickém čtyřboji ZŠ Vlasta Šlezová zrušeno!  
17.6. 5000 m na dráze (18:00) Václav Miler    
18.6. 2. kolo KP dorostu a juniorů Jiří Tuček ►►► ►►►
24.6. Běh v Nové Vsi (10:00) Václav Miler    
27.6. Oddílové závody mladšího žactva Lenka Šedinová ►►► ►►►
1.7. 3. kolo I. ligy mužů a žen Jana Šedinová   ►►►
8.7. Vrhačský pětiboj Petr Sklenář ►►► ►►►
20.7. Vrhačský čtvrtek Petr Sklenář ►►► ►►►
3.8. Vrhačský čtvrtek Petr Sklenář ►►► ►►►
17.8. Vrhačský čtvrtek Petr Sklenář ►►► ►►►
18.8. 1000 m na dráze (18:00) Václav Miler    
19.8. Vrhačský pětiboj Petr Sklenář ►►►  
23.8. Velká cena Kolína - změna termínu!!! Jiří Tuček ►►► ►►►
26.8. Kolínská desítka (10:00) Václav Miler ►►►  
1.9. 4. kolo KP staršího žactva Vlasta Šlezová ►►► ►►►
7.9. Vrhačský čtvrtek Petr Sklenář ►►► ►►►
16.9. Přípravkové závody Šedinová Lenka ►►► ►►►
17.9. Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek Jiří Tuček ►►► ►►►
21.9. Atletický trojboj pro 4. - 5. třídy Lenka Šedinová   ►►►
 

Vrhačský čtvrtek

Petr Sklenář ►►►  
22.9. Corny SŠ atletický pohár - okresní kolo Jiří Tuček   ►►►
26.9. Okresní kolo přeboru AŠSK v přespolním běhu ZŠ a SŠ  Vlasta Šlezová    
3.10. Krajské finále Corny SŠ atletického poháru Antonín Morávek    
8.10. Drozdův lesní běh Václav Miler ►►►  
11.10. Republikové finále atletického čtyřboje ZŠ Antonín Morávek    
28.10. Vrhačský pětiboj Petr Sklenář ►►►  
12.12. Kolínská vánoční laťka ZŠ Antonín Morávek    
  Nejrychlejší páťák Antonín Morávek    
31.12. Silvestrovský běh (10:30) Václav Miler