Jdi na obsah Jdi na menu

Na MČR v přespolním běhu nejlépe Mojmír Pavlík

Poslední březnovou sobotu se v mladoboleslavské Štěpánce sešli nejlepší čeští běžci z 97 (!) klubů, aby bojovali o tituly mistrů České republiky v přespolním běhu v kategoriích mladšího a staršího žactva a dorostu. Kolínskou atletiku na něm reprezentovala čtveřice mladých závodníků.

Z ní si nejlépe vedl v kategorii starších žáků svěřenec trenérky Jany Šedinové Mojmír Pavlík, který v konkurenci 94 závodníků obsadil velmi kvalitní 12. místo a vybojoval si tak právo zařazení do Atletického sportovního centra mládeže od 1. července. Starší žákyně Andrea Vlková obsadila v konkurenci 88 závodnic 28. místo, dorostenka Vanessa Adamcová skončila mezi 54 běžkyněmi na 35. místě a starší žák Marek Málek doběhl na 52. pozici.