Na krosovém šampionátu bez úspěchu

V soboru 25. listopadu proběhl v Dříteči letošní poslední atletický šampionát - mistrovství ČR mužů, žen, juniorů  a juniorek v přespolním běhu. Kolínsku atletiku celkem pět závodníků. Nikdo z nich ale nedosáhl na významnější umístění.

Největší šance měl v závodě mužů-vytrvalců Roman Pazdera, ten ale od počátku nestíhal tempo vedoucí zhruba desetičlenné skupiny a mistrovský závod nedokončil. Nejlepšího umístění dosáhla v šampionátu juniorek teprve dorostenka Aneta Benešová, která doběhla na 45. místě. O šest příček za ní skončila Magdalena Jelínková. V závodě juniorů startovali dva dorostenci ze skupiny Radka Bechyněho. Ondřej Kašička obsadil 49. příčku a o osm míst později dokončil závod Adam Kondrát.