Jdi na obsah Jdi na menu

Oddílové rekordy - mužské kategorie

24. 5. 2016

Muži

Mistrovské discipliny:

100m:           Hampl Š.          10,47        17    (99)

200m:           Hampl Š.          21,40        17    (99)

400m:           Baláček Z.        48,50        13    (93)

800m:           Gruml V.         1:51,1        86    (67)

1500m:          Pichl Z.         3:49,7        02    (83)

5000m:          Košilka O.      14:42,6        60    (25)

10000m:         Košilka O.      31:22,8        60    (25)

půlmaraton:     Janoušek M.   1:09:53,0        13    (91)

maraton:        Štrup J.      2:23:17,0        75    (51)

110m př.:       Peňáz Petr        14,23        11    (91)

400m př.:       Kunt J.           53,55        16    (95)

3000m př.:      Hejduk Z.       9:04,69        07    (89)

dálka:          Coubal M.           758        98    (73)

výška:          Dalecký M.          216        15    (94)

trojskok:       Coubal M.         15,65        98    (73)

tyč:            Vítek J.            460        17    (01)

koule:          Bukáček J.        15,23        06    (84)

disk:           Kouba E.          50,30        63    (41)

oštěp:          Peňáz P.          71,95        07    (88)

kladivo:        Novotný M.        53,19        16    (93)

desetiboj:      Coubal J.          6208        04    (78)

                              (11,8-671-10,20-183-54,0-15,2-31,83-390-46,84-4:52,4)

20km chůze:     Sekera M.     1:38:04,0        61    (38)

50km chůze:     Zajíc J.      4:50:28,0        13    (89)

4x100m:         Jíra S.(00),Řehák M.(01),Moravec A.(98),Hampl Š.(99)

                                  42,24        17

4x200m:         Jíra S.(00),Krakuvčík T.(01),Holub D.(01),Řehák M.(01)      

                                1:31,31        17

4x400m:         Marek M.(77),Holata J.(82),Kubiš P.(77),Pichl Z.(83)      

                                3:23,56        01

 

Doplňkové discipliny:

60m:            Hampl Š.           6,76        18    (99)

150m:           Hampl Š.          16,28        17    (99)

300m:           Bohman L.          35,6        65    (46)

500m:           Skřivánek F.     1:04,0        64    (44)

600m:           Gruml V.         1:20,3        85    (67)

1000m:          Gruml V.        2:27,00        86    (67)

míle:           Škvor V.        4:15,04        06    (75)

2000m:          Petr S.          5:20,8        63    (44)

3000m:          Petr S.          8:16,4        65    (44)

20km:           Pechánek D.   1:09:00,0        52    (22)

25km:           Pechánek D.   1:26:45,4        52    (22)

30km:           Pechánek D.   1:48:51,0        51    (22)

hodinovka:      Pechánek D.       17423        52    (22)

100km:          Miler V.      7:19:11,0        94    (62)

60m př.:        Peňáz P.           7,93        12    (91)

200m př.:       Karger A.          24,7        65    (43)

1500m př.:      Petr S.          4:29,3        62    (44)

2000m př.:      Fořt M.         5:58,93        06    (89)

granát 350g:    Piro J.           73,50        64    (49)

sprint. 3boj:   Hampl Š.           2813        17    (99)

                                (6,80-10,64-21,67)

klasický 5boj:  Čebiš J.        3070 b.        65    (46)

dálka-oštěp-200m-disk-1500m)    (591-46,52-24,1-37,40-4:38,3)

3km ch dráha:   Sekera M.       13:56,4        60    (38)

10km ch dráha:  Sekera M.       49:15,0        60    (38)  

20km ch dráha:  Kosík S.      2:00:17,4        64    (42)

2hod. ch dráha: Kosík S.         20966m        64    (42)

4x800m:         Vítek K.(47),Richter J.(48),Stráník F.(48),Petrlík J.(48)      

                                 8:32,4        65

4x1500m:        Ulihrach B.(42),Kedršt L.(42),Kodym L.(38),Ebert J.(44)       

                                16:56,7        65

3x1000m:        Vrba F.(59), Šedina R.(61),Moravec J.(52)

                                 7:54,6        79                                

8-4-2-100m:     Moravec J. (52),Pilát L.(58),Dlouhý O.(61),Drahňovský M.(60)    

                                 3:21,1        78

4-3-2-100m:     Hegyes J.(46), Bohman L.(46), Pavlovský A.(47), Válka P. (47)       

                                 2:02,2        64

 

Muži do 22 let

Mistrovské discipliny:

100m:           Slabý J.          11,05        92    (72)

200m:           Slabý J.          22,21        92    (72)

400m:           Baláček Z.        48,50        13    (93)

800m:           Skřivánek F.     1:52,1        64    (44)

1500m:          Pichl Z.        3:52,82        03    (83)

5000m:          Ebert J.        14:59,4        65    (44)

10000m:         Janoušek M.    32:10,10        13    (91) 

půlmaraton:     Janoušek M.     1:09:53        13    (91)

maraton:        neustaven     

110m př.:       Peňáz P.          14,23        11    (91)

400m př.:       Kunt J.           53,55        16    (95)

3000m př.:      Hejduk Z.       9:32,13        10    (89)

dálka:          Robovský J.         744        02    (82)

výška:          Dalecký M.          215        15    (94)

trojskok:       Slanař I.         15,14        81    (61)

tyč:            Kořínek T.          442        13    (91)

koule:          Bukáček J.        15,23        06    (84)

disk:           Kouba E.          50,30        63    (41)

oštěp:          Peňáz P.          69,38        10    (88)

kladivo:        Novotný M.        49,10        14    (93)

desetiboj:      Řepa M.            6177        90    (78)

                (12,05-630-11,72-188-54,02-16,17-36,68-365-51,70-5:08,23)

20km chůze:     Sekera M.     1:38:57,1        60    (38)

50km chůze:     neustaveno  

4x100m:         Pecha J.(62),Káninský M.(60),Pilát L.(58),Slanař I.(61)

                                   44,5        80  

4x400m:         Barák M.(78),Kubiš P.(77),Slabý M.(75),Radikovský M.(74)

                                3:35,09        96

 

Doplňkové discipliny :

60m:            Král M.            7,23        11    (90)

150m:           Král M.           17,68        10    (90)

300m:           Pilát L.           36,6        79    (58) 

500m:           Skřivánek F.     1:04,0        64    (44)

600m:           Skřivánek F.     1:21,5        64    (44)

1000m:          Ulihrach B.      2:28,5        64    (42)

míle:           Ulihrach B.      4:23,2        64    (42)

2000m:          Petr S.          5:20,8        65    (44)  

3000m:          Petr S.          8:16,4        65    (44)

60m př.:        Peňáz Petr         7,93        12    (91)

200m př.:       Karger A.          24,7        65    (43)

sprint. 3boj:   Rajčinec Š.     2243 b.        84    (65)

                                (7,1-11,2-22,8)

klasický 5boj:  Pařík O.        2737 b.        03    (83)

                                (570-47,21-25,55-31,22-4:50,14)

3km ch dráha:   Sekera M.       13:56,4        60    (38)

5km ch dráha:   Sekera M        23:49,5        60    (38)

10km ch dráha:  Sekera M.       49:15,0        60    (38)

1hod. ch dráha: Tuček J.        10589,5        77    (56)

20km ch dráha:  Kosík S.      2:00:17,4        64    (42)

2hod. ch dráha: Kosík S.         20966m        64    (42)

 

Junioři

Mistrovské discipliny:

100m:           Hampl Š.          10,47        17    (99)

200m:           Hampl Š.          21,40        17    (99)

400m:           Hegyes J.          48,5        64    (46)

800m:           Gruml V.         1:51,1        86    (67)

1500m:          Pichl Z.         3:49,7        02    (83)

5000m:          Pichl Z.       15:12,84        02    (83)

10000m:         Křeček J.      35:02,82        17    (98)

110m př.:       Peňáz P.          14,36        09    (91)

400m př.:       Urlich M.         54,77        02    (83)

3000m př.:      Hejduk Z.       9:04,69        07    (89)

výška:          Dalecký M.          215        12    (94)

dálka:          Pražák V.           700        81    (63)

                Robovský J.         700        01    (82)

trojskok:       Hanuš O.          15,64        07    (88)

tyč:            Kořínek T.          440        09    (91)

koule (6 kg):   Krejča P.         16,39        12    (93)

disk (1,75 kg): Svoboda M.        49,71        16    (97)

oštěp (800 gr): Peňáz P.          71,95        07    (88)

kladivo (6 kg): Balát J.          60,09        17    (98)

desetiboj (M):  Řepa M.            5860        87    (68)

                               (12,10-617-11,69-188-55,29-16,64-31,44-360-45,24-5:00,26)

desetiboj (J):  Krejča P.          6597        12    (93)

                (12,15-596-14,30-190-53,31-16,79-42,73-360-65,85-4:59,27)

sedmiboj (J-h): Urlich M.          4403        02    (84)

                                  (7,47-620-10,06-176-8,63-290-2:46,17)   

10000m chůze:   Kosík S.        53:58,0        60    (42)

4x100m:         Moravec A.(98),Kunt J.(95),Lonek J.(94),Fořt P.(95)

                                  43,91        13

4x400m:         Weihrauch J.(94),Krejča P.(93),Kunt J.(95),Baláček Z.(93)

                                3:25,78        12

 

Doplňkové discipliny:

60m:            Hampl Š.           6,76        18    (99)

150m:           Hampl Š.          16,28        17    (99)

300m:           Bohman L.          35,6        65    (46)

500m:           Skřivánek F.     1:04,6        63    (44)

600m:           Gruml V.         1:20,3        85    (67)

1000m:          Gruml V.        2:27,00        86    (67)

míle:           Pichl Z.        4:19,75        01    (83)

2000m:          Petr S.          5:20,8        63    (44)

3000m:          Pichl Z.        8:43,87        01    (83)

hodinovka:      neustaven

3000m chůze:    Sekera M.       14:12,4        57    (38)

5000m chůze:    Kosík S.        26:35,0        61    (42)

110m př.(106):  Peňáz Petr        14,94        10    (91)

200m př.:       Karger A.          25,1        62    (43)

300m př.:       neustaven  

1500m př.:      Petr S.          4:29,3        62    (44)

2000m př.:      Fořt M.         5:58,93        87    (68)

4x200m:         Lonek J. (94), Kunt J. (82), Minařík T. (95), Fořt P. (95)         

                                1:33,87        13

3x600m:         neustaven

4x800m:         neustaven

3x1000m:        neustaven

4x1500m:        neustaven

8-4-2-100m:     neustaven

4-3-2-100m:     neustaven

koule(7,26 kg): Hagara M.         14,66        78    (59)

disk (2 kg):    Hagara M.         44,28        78    (59)

kladivo(7,25kg):Trnka V.          49,16        66    (47)

granát:         Bunc V.           73,00        65    (47)

sprint. 3boj:   Hampl Š.           2813        17    (99)

                                (6,80-10,64-21,67)

klasický 5boj:  Čebiš J.           3070        65    (46)

(dálka-oštěp-200m-disk-1500m)  (591-46,52-24,1-37,40-4:38,3)

 

Dorostenci

Mistrovské discipliny:

100m:           Hampl Š.         10,63        16   (99)

200m:           Hampl Š.         21,72        16   (99)

400m:           Hegyes J.         50,4        63   (46)

800m:           Gruml V.       1:55,10        84   (67)

1500m:          Pichl Z.       3:59,33        00   (83)

3000m:          Pichl Z.       8:41,78        00   (83)

110m př. (91):  Peňáz P.         14,21        08   (91)  

300m př. (84):  Krakuvčík T.     41,27        17   (01)

2000m př.:      Hejduk Z.      6:01,42        06   (89)

výška:          Dalecký M.         209        11   (94)  

dálka:          Bubeník L.         713        74   (57)

trojskok:       Bubeník L.       15,00        74   (57)

tyč:            Vítek J.           460        17   (01)

koule (5 kg):   Štela J.         16,53        77   (61)

disk (1,5kg :   Svoboda M.       52,06        14   (97)

oštěp (700g):   Svoboda M.       43,87        13   (97)

kladivo (5kg):  Král D..         66,40        17   (01)

desetiboj:      Urlich M.         5844        01   (84)  

                (11,6-621-10,90-148-52,4-14,7-29,42-290-35,88-4:45,5)

4x100m:         Čapek M.(00),Holub D.(01),Hampl Š.(99),Moravec A.(98)                

                                 43,03        15

4x200m:         Jíra S.(00),Krakuvčík T.(01),Holub D.(01),Řehák M.(01)      

                                1:31,31        17

4x400m:         Holata J. (82), Pichl Z. (83), Talich P. (83), Robovský J. (82)  

                                                              3:37,99        99

Doplňkové discipliny:

60m:            Hampl Š.          6,87        16   (99)

150m:           Hampl Š.         16,33        16   (99)

300m:           Nosek V.          36,9        72   (56)

500m:           Holata J.       1:07,5        99   (82)

600m:           Kaňkovský M.    1:30,0        88   (72)

1000m:          Gruml V.        2:33,5        84   (67)

míle:           Pichl J.        4:37,9        98   (82)

2000m:          Fořt M.         5:54,1        85   (68)

5000m:          Pichl J.       16:04,0        99   (82)

10000m:         Pichl J.      34:58,48        99   (82)

3000m chůze:    Šemík R.       15:34,6        79   (62)

5000m chůze:    Šemík R.       26:43,6        78   (62)

10000m chůze:   Šemík R.       53:49,5        79   (62)

1 hodina chůze: Šemík R.        10455m        78   (62)

60m př. (91):   Peňáz P.          8,16        08   (91)

110m př. (100): Peňáz P.         15,45        07   (91)

110m př. (106): Urlich M.        16,05        01   (84)

200m př.:       Polnický J.       26,9        64   (47)

400m př.:       Urlich M.        56,76        01   (84)

1500m př.:      Petr S.         4:43,0        61   (44)

3000m př.:      Hejduk Z.      9:33,15        06   (89)

disk (2kg):     Gürtler K.       42,64        64   (47)

oštěp (600g):   Pražák V.        65,52        79   (63)  

oštěp (800g):   Ubry P.          64,92        82   (65)

granát 350g:    Piro J.          73,50        65   (49)

klasický 5boj:  Bunc V.           2939        64   (47)

(dálka-oštěp-200m-disk-1500m)    (622-40,22-23,7-31,06-4:40,7)

sprint. 3boj:   Hampl Š.          2502        15   (99)

                                                                  (7,00-11,03-23,20)

4x800m:         neustaven

3x1000m:        Holata J.(82),Pichl J.(82),Pichl Z.(83)

                                        8:05,6        99

4x1500m:        neustaven

8-4-2-100m:     Kameník(47),Polnický J.(47),Bunc V.(47),Pavlovský A.(47)

                                            3:42,3        64

4-3-2-100m:     Palán M.(93),Baláček Z.(93),Dalecký M.(94),Lonek J. (94)                                      2:20,24        09

 

 Žáci starší

Mistrovské discipliny:

60m:            Hampl Š.          6,97         14  (99)

150m:           Hampl Š.         16,74         14  (98)

300m:           Holub D.         36,46         16  (01)

800m:           Gruml V.        2:00,9         82  (67)

1500m:          Pichl Z.        4:09,4         98  (83)

3000m:          Pichl J.        9:40,5         97  (82)

3000m chůze:    Šemík R.       16:44,0         77  (62)

5000m chůze:    Šemík R.       28:19,8         77  (62)

60m př.:        Holub D.          8,53         16  (01)

100m př. (84):  Peňáz P.         13,40         06  (91)

200m př.:       Brynda M.        27,60         90  (76)

1500m př.:      Pichl Z.       4:37,73         98  (83)

výška:          Dalecký M.         191         09  (94)

                Šanc Š.            191         15  (00)

dálka:          Peňáz P.           667         06  (91)

tyč:            Vítek J.           435         16  (01)

koule (4kg):    Křemen J.        15,55         44  (29)

disk (1kg):     Svoboda M.       52,08         12  (97)

oštěp (600g):   Pražák V.        63,02         78  (63)

kladivo (4kg):  Král D.          61,28         16  (01)

sedmiboj hala:  Holub D.          4204         16  (01)

devítiboj:      Kořínek T.        4899         06  (91)

                        (15,36-30,94-383-36,76-7,75-607-11,80-175-3:33,39)

4x60m:          Řehák M.(01),Krakuvčík T.(01),Fiala J.(01),Holub D.(01)

                                 27,16         16         rek. ČR

4x300m:         Šmahel F. (01), Krakuvčík T. (01), Řehák M. (01), Holub D. (01)

                               2:33,41         16

 

Doplňkové discipliny:

100m:           Hampl Š.         11,11         14  (99)

200m:           Hampl Š.         23,63         14  (99)

400m:           Čapek M.         52,66         15  (00)

500m:           Pichl Z.        1:10,8         98  (83)

600m:           Pichl Z.        1:29,8         98  (83)

1000m:          Pichl Z.        2:37,2         98  (82)

2000m:          Pichl J.        6:29,2         97  (82)

5000m chůze:    Šemík R.       28:19,8         77  (62)

trojskok:       Bubeník L.       13,44         72  (57)

koule (5 kg):   Rovenský R.      15,16         78  (63)

disk (1,5 kg):  Štela J.         46,56         76  (61)

kladivo (5 kg): Votruba A.       43,48         60  (45)

granát:         Kratochvíl J.    58,68         71  (56)

sprint. 3boj:   Forejt J.         1941         00  (85)

                                  (7,60-12,12-24,69)

4x100m:         Holata J.(82),Pichl Z.(83),Robovský J.(82),Huml M.(82)         

                                  48,5         97

3x300m:         Pichl Z.(83),Holata J.(82),Hamar M.(82)

                                        2:05,8         97

4x800m:         neustaven

3x1000m:        Pichl Z.(83),Pichl J.(82),Holata J.(82)

                                        8:42,4         97  

 

Žáci mladší

Mistrovské discipliny:

60m:            Holub D.          7,44       14    (01)

150m:           Holub D.         18,02       14    (01)

800m:           Pichl Z.        2:06,5       96    (83)

1500m:          Pichl Z.        4:33,6       96    (83)

60m přek.:      Holub D.          9,22       14    (01)

výška:          Barták O.          161       13    (00)

dálka:          Holub D.           619       14    (01)

koule (3kg):    Malý L.          11,78       94    (81)

míček:          Moc F.           77,66       16    (03)

oštěp (500g):   Tvrzník A.       30,70       17    (04)

2000m chůze:    Cemper M.      13:37,4       93    (81)

pětiboj:        Holub D.          2713       14    (01)

                                                                   (9,22-48,58-7,65-575-2:27,38)

4x60m:          Šanc Š.(00),Semotam J.(00),Kraus J.(00),Holub D.(01)         

                                 30,82       13

 

Doplňkové discipliny:

50m :           Holub D..         6,57       14    (01)

300m:           Holub D.         40,56       14    (01)

600m:           Pichl Z.        1:30,4       96    (83)

1000m :         Pichl Z.        2:50,2       96    (83)

tyč :           Chlebík J.         310       04    (91)

disk (1 kg) :   Štela J.         34,26       74    (61)  

oštěp (600 g) : Kořínek T.       29,21       04    (91)

1000m chůze :   Novotný M.      6:02,0       92    (79)

3000m chůze :   Sotona P.      18:13,1       88    (75)