Jdi na obsah Jdi na menu

Členské příspěvky 2021

 

Pokyny k platbě členských příspěvků na rok 2021 jsou zasílány všem členům na email, který uvedli v přihlášce. Pokud Vám pokyny nepřišly kontaktujte účetní oddílu Mgr. Kláru Tučkovou na tel. čísle 728445893 nebo prostřednictvím emailu: klara.tuckova@email.cz

Návod na přihlášení do atletického oddílu

Přihlásit se můžete na adrese https://atletikakolin.iddm.cz v našem klientském centru. V klientském centru je potřeba si nejprve založit nový účet. Jakmile budete mít účet vytvořen a přihlásíte se k němu, v sekci Kroužky vyberete tréninkovou skupinu, pojmenovanou podle trenéra. Jelikož je systém vytvořený primárně pro domy dětí a mládeže, je potřeba vyplnit také typ školy. Některá okna jsou neaktivní, ta k přihlášce nejsou potřeba. Po dokončení přihlášky Vám přijde na email potvrzení. Jakmile Vaši přihlášku schválíme, přijdou Vám na email další pokyny. Z klientského centra je poté potřeba přihlášku stáhnout, vytisknout, podepsat a předat trenérovi. Dále je potřeba donést potvrzení o zdravotní způsobilosti od Vašeho lékaře. Pokud bychom Vaši přihlášku nemohli schválit, budeme Vás kontaktovat.

V případě jakýchkoli problémů nás neváhejte kontaktovat. Tel: 728445893, email: klara.tuckova@email.cz

Velice Vám děkujeme za pochopení. Věříme, že nový systém zamezí chybám při placení příspěvků, zpracování přihlášek a evidenci členské základny.

 

Příspěvek na členské příspěvky od zdravotních pojišťoven

Na členské příspěvky přispívají Vaše zdravotní pojišťovny. Abyste příspěvek mohli obdržet, je potřeba si u nás vyžádat doklad o zaplacení členských příspěvků. Doklad je možné vystavit i u bezhotovostních plateb, nicméně doklady nevystavujeme automaticky. Je třeba napsat email na klara.tuckova@email.cz a doklad Vám rádi vystavíme. Pro doklad je poté potřeba se osobně zastavit na atletickém stadionu v kanceláři účetní Kláry Tučkové. Prosím hlídejte si lhůtu od pojišťoven pro dodání dokladu. Tato lhůta se u různých pojišťoven liší. Doporučujeme tedy si o doklad zažádat, co možná nejdříve po uskutečnění platby.