Jdi na obsah Jdi na menu

Členské příspěvky 2020

Žádost o vrácení části členských příspěvků

Vážení rodiče, rádi bychom Vám nabídli možnost vrácení části členských příspěvků za období, ve kterém kvůli nařízení vlády neprobíhaly tréninky přípravek. Vrácení poměrné části členských příspěvků ve výši 500,- Kč na dítě, 400,- Kč na druhého a každého dalšího sourozence navštěvujícího přípravku bude probíhat pouze na Vaši písemnou žádost. Formulář naleznete ke stažení níže. Žádat lze pouze za děti navštěvující přípravku nikoli mladší žactvo a výše. Žádost je potřeba odevzdat do 30.6.2020 a to buď trenérovi nebo přímo účetní oddílu Kláře Tučkové nebo ji naskenovat a poslat emailem na: klara.tuckova@email.cz

Žádost ke stažení

 

Nový evidenční systém - návod na přihlášení

V souvislosti se zavedením nového informačního a evidenčního systému Vás žádáme, abyste se před provedením platby příspěvků na rok 2020 elektronicky přihlásili do atletických skupin, do kterých v současnosti docházíte. Po schválení přihlášky Vám přijdou na email pokyny k platbě. Podstatné je při platbě uvést variabilní symbol, který Vám bude zaslán na email. Bez něho nebude možné platbu spárovat. 

Přihlásit se můžete na adrese https://atletikakolin.iddm.cz v našem klientském centru. V klientském centru je potřeba si nejprve založit nový účet. Jakmile budete mít účet vytvořen a přihlásíte se k němu, v sekci Kroužky najdete svou tréninkovou skupinu, pojmenovanou podle trenéra. Najdete tedy trenéra, u kterého v současnosti trénujete, a přihlásíte se k němu. Jelikož je systém vytvořený primárně pro domy dětí a mládeže, je potřeba vyplnit také typ školy. Některá okna jsou neaktivní, ta k přihlášce nejsou potřeba. Po dokončení přihlášky Vám přijde na email potvrzení. Jakmile Vaši přihlášku schválíme, přijdou Vám na email také pokyny k platbě. Stávajícím členům nepřijde na email přihláška a není tudíž nutné ji tisknout a odevzdávat. Od všech stávajících členů přihlášky již máme, elektronické přihlášení je nutné pouze kvůli zavedení nového systému a vygenerování variabilního symbolu. Taktéž se stávající členové nemusí obávat toho, že by jejich přihláška nebyla schválena. Všem těm, kteří na atletiku v tuto chvíli dochází, bude přihláška schválena!

Pokud máte v atletické přípravce přihlášeny sourozence, u druhého a každého dalšího vyplňte prosím v přihlášce poznámku. Uveďte do ní Sleva na sourozence. Předpis k platbě Vám bude poté ponížen.

V případě jakýchkoli problémů mě neváhejte kontaktovat. Tel: 728445893, email: klara.tuckova@email.cz

Velice Vám děkujeme za pochopení. Věříme, že nový systém zamezí chybám při placení příspěvků, zpracování přihlášek a evidenci členské základny.

 

Příspěvek na členské příspěvky od zdravotních pojišťoven

Na členské příspěvky přispívají Vaše zdravotní pojišťovny. Abyste příspěvek mohli obdržet, je potřeba si u nás vyžádat doklad o zaplacení členských příspěvků. Doklad je možné vystavit i u bezhotovostních plateb, nicméně doklady nevystavujeme automaticky. Je třeba napsat email na klara.tuckova@email.cz a doklad Vám rádi vystavíme. Pro doklad je poté potřeba se osobně zastavit na atletickém stadionu v kanceláři účetní Kláry Tučkové. Prosím hlídejte si lhůtu od pojišťoven pro dodání dokladu. Tato lhůta se u různých pojišťoven liší. Doporučujeme tedy si o doklad zažádat, co možná nejdříve po uskutečnění platby.