Jdi na obsah Jdi na menu

Členské příspěvky 2020

V souvislosti se zavedením nového informačního a evidenčního systému Vás žádáme, abyste se před provedením platby příspěvků na rok 2020 elektronicky přihlásili do atletických skupin, do kterých v současnosti docházíte. Po schválení přihlášky Vám přijdou na email pokyny k platbě. Podstatné je při platbě uvést variabilní symbol, který Vám bude zaslán na email. Bez něho nebude možné platbu spárovat. 

Přihlásit se můžete na adrese https://atletikakolin.iddm.cz v našem klientském centru. V klientském centru je potřeba si nejprve založit nový účet. Jakmile budete mít účet vytvořen a přihlásíte se k němu, v sekci Kroužky najdete svou tréninkovou skupinu, pojmenovanou podle trenéra. Najdete tedy trenéra, u kterého v současnosti trénujete, a přihlásíte se k němu. Jelikož je systém vytvořený primárně pro domy dětí a mládeže, je potřeba vyplnit také typ školy. Některá okna jsou neaktivní, ta k přihlášce nejsou potřeba. Po dokončení přihlášky Vám přijde na email potvrzení. Jakmile Vaši přihlášku schválíme, přijdou Vám na email také pokyny k platbě. Stávajícím členům nepřijde na email přihláška a není tudíž nutné ji tisknout a odevzdávat. Od všech stávajících členů přihlášky již máme, elektronické přihlášení je nutné pouze kvůli zavedení nového systému a vygenerování variabilního symbolu. Taktéž se stávající členové nemusí obávat toho, že by jejich přihláška nebyla schválena. Všem těm, kteří na atletiku v tuto chvíli dochází, bude přihláška schválena!

Pokud máte v atletické přípravce přihlášeny sourozence, u druhého a každého dalšího vyplňte prosím v přihlášce poznámku. Uveďte do ní Sleva na sourozence. Předpis k platbě Vám bude poté ponížen.

V případě jakýchkoli problémů mě neváhejte kontaktovat. Tel: 728445893, email: klara.tuckova@email.cz

Velice Vám děkujeme za pochopení. Věříme, že nový systém zamezí chybám při placení příspěvků, zpracování přihlášek a evidenci členské základny.

 

Příspěvek na členské příspěvky od zdravotních pojišťoven

Na členské příspěvky přispívají Vaše zdravotní pojišťovny. Abyste příspěvek mohli obdržet, je potřeba si u nás vyžádat doklad o zaplacení členských příspěvků. Doklad je možné vystavit i u bezhotovostních plateb, nicméně doklady nevystavujeme automaticky. Je třeba napsat email na klara.tuckova@email.cz a doklad Vám rádi vystavíme. Pro doklad je poté potřeba se osobně zastavit na atletickém stadionu v kanceláři účetní Kláry Tučkové. Prosím hlídejte si lhůtu od pojišťoven pro dodání dokladu. Tato lhůta se u různých pojišťoven liší. Doporučujeme tedy si o doklad zažádat, co možná nejdříve po uskutečnění platby.